ČeskyEnglish

dobro – kopie.jpg

Lodžie WORLD FEST 2019 (6.- 8. 9.) se blíží. Aby i letos fungovalo vše skvěle a akce se vydařila, potřebujeme i vaši pomoc. Sháníme proto dobrovolníky, kteří nám pomohou například s hlídáním stage, kontrolou lístků nebo třeba přípravou cateringu. 

61930241_2786038081437359_984018715941011456_n – kopie.jpg

Milí příznivci Lodžie,

máme na Vás velkou prosbu. Činnost naší neziskové organizace se neobejde bez lidí a firem, které smýšlejí jako my (nebo vy) a mají zájem podílet se na oživování barokní kulturní památky.

Hledáme sponzory, partnery či dárce,kteří mají zájem podílet se s námi na tvorbě kultury v regionu.

balon-lodzie-ik.jpg

Navzdory reálnému světu
startujeme další let naším Valdštejnským imagináriem.
Vydejte se na něj s námi…
https://www.youtube.com/watch?v=7N3PXGmDq0o&feature=youtu.be

workcamp-ik.jpg
Na počátku měsíce srpna 2015 proběhl ve Valdštejnské lodžii dobrovolnický workcamp ve spolupráci organizace TAMJDEM a o.p.s. Valdštejnská lodžie – kulturní imaginárium a podpořený z dotace, poskytnuté z rozpočtu Královéhradeckého kraje. Do barokní památky přijelo po dobu čtrnácti dní na své náklady pracovat devět dobrovolníků z pěti zemí. Pod dohledem zkušených odborníků Petra Svobody a Jindřicha Pitráka, pomohli obnovit a rekonstruovat pozdně renesanční omítky, které byly v těchto prostorech částečně zachovány.
ctverec-logo-papir-ik.jpg
Stylová kavárnička v západní části Čestného dvora slouží jako pokladna, obchůdek, lehké občerstvení návštěvníků lodžie a komorní prostor pro posezení. Občerstvit se můžete nejen v areálu Lodžie, ale můžete si vzít např. kávu s sebou. Je zde WiFi připojení, a tak můžete pracovat či jinak využívat svůj notebook. Součástí kavárny je i skromná knihovnička.
Ta nabízí vybrané tituly, vhodné k zapůjčení do kavárnyě, Čestného dvora nebo v parku, kde se můžete v klidu oddat čtení.
V neposlední řadě je tento prostor komorním klubem, kde se konají malé koncerty, přednášky, čtení a další kulturní akce.
ikona pf15.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=98fps6CphoA&feature=youtu.be

děkujeme, že jste s námi byli

děkujeme, budete-li i v roce 2015

DIVOVANOCE14-IK.jpg
Video-upoutávka na netradiční adventní akci ve Valdštejnské lodžii DIVOVÁNOCE 2014.
https://www.youtube.com/watch?v=gj71t9hpnQ8&feature=youtu.be
rajtaraj-klip.jpg
Kapela RAJTARAJ natočila v květnu 2012 v prostorách Valdštejnské lodžie klip.
Podívejte se na něj!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tabulky